אודות

החזון בהקמת "מקווה אונליין" הוא הנגשת כלל שירותי הטבילה לכלה, לרעיה ולאם, בדגש על קביעת תור מראש והזמנת שירותים שונים הניתנים במקווה, בכל עת ומכל מקום - בקלות, במהירות ובלחיצת כפתור.

"מקווה אונליין" מזמינה אותך להתמסר לטבילה מענגת ומטהרת במקווה האהוב עלייך או בכל אחד מהמקוואות הפרוסים ברחבי הארץ, בזמן ובשעה המתאימים לך, באמצעות מערכת משוכללת לזימון תורים השומרת על פרטיותך ומאפשרת לך לקבוע את שעת הטבילה במקווה במהירות וביעילות ואף להזמין שירותים נוספים כמו: ליווי רוחני, טיפולי קוסמטיקה ועוד – מראש, וללא בזבוז זמן יקר.

"מקווה אונליין" מזמינה אותך להגיע למקווה בזמן הנח לך ולקיים את מצוות הטבילה מתוך שלווה ונחת רוח תוך שהיא מייתרת את הטרחה הקשורה בחיפוש ותיאום הטבילה עם הבלנית. קביעת תור מראש במהירות ובקלות באמצעות "מקווה אונליין" מקצרת משמעותית את זמן השהייה במקווה וההמתנה לחדר פנוי, מקלה על טובלות המתקשות רגשית עם כל מה שקשור למצוות הטבילה וגורמת לחווית טבילה חיובית וטובה. לא עוד מרוץ מטורף בערב כדי להגיע חסרת נשימה וכוחות למקווה!

"מקווה אונליין" מזמינה אותך לצפות בגרף המציג את היסטורית הטבילות שלך לנוחיותך.

"מקווה אונליין" מאפשרת לך למצוא בקלות מקווה קרוב הפנוי בדיוק בשעה בה את מעוניינת לטבול.

"מקווה אונליין" מאפשרת לבלניות לדעת מראש את מספר הטובלות הצפוי וכן את שעות הגעתן-דבר המאפשר לכל בלנית לתת יחס מיטבי לכל טובלת.

יש לציין שהזמנת תור לטבילה במקווה באמצעות "מקווה אונליין" אינה חוסמת את האפשרות להמשיך ולהזמין תור לטבילה באמצעות התקשרות לבלנית או בהגעה עצמית למקווה.

"יהי רצון שיתקבלו טבילותיך ברצון"